Serwis komputerów i urządzeń. Sieci Komputerowe Tworzenie stron Skontaktuj się z nami

Profesjonalny serwis komputerów

Naprawy

Jeżeli Twój sprzęt nie pracuje najlepiej, bądź w ogóle nie pracuje. Skontaktuj się z Nami. Doprowadzimy Twój sprzęt do należytego porządku. Będziesz mógł nadal pracować z odpowiednią wydajnością oraz bez zbędnych frustracji.

Modernizacja

Jeżeli epoka wyprzedziła Twój komputer, pomożemy Ci ją dogonić.

Dokonujemy fachowej modernizacji komputera. Analizujemy parametry techniczne i doradzamy, które elementy warto wymienić, aby twój komputer sprostał nowym wymaganiom. Staramy się aby wymienić tylko te elementy, które realnie wpłyną na wydajność.

Konserwacja

Jeżeli Twój komputer w przeciągu ostatnich lat nie był konserwowany, bądź nie był konserwowany nigdy. Powierz nam swój sprzęt na kilka godzin. Standardowa procedura konserwacyjna polega na:

-Wyczyszczenie wnętrza komputera - z czasem, wentylatory znajdujące się wewnątrz komputera, wciągają do obudowy duże ilości pyłu, kurzu, włosów, okruszków, które gromadzą się na cienkich finach radiatorów chłodzących oraz pokrywają elementy elektroniczne układów. Z czasem ilość ciał obcych wewnątrz komputera, zaczyna negatywnie wpływać na jego pracę. Zazwyczaj objawia się to głośną pracą komputera. Im dłużej Twój komputer działa w takim stanie tym większe prawdopodobieństwo jego trwałego uszkodzenia. Ma to również negatywny wpływ na łożyska wentylatorów, oraz żywotność podzespołów(wysoka temperatura pracy). Niekiedy zanieczyszczenia mogą powodować zwarcia, bądź izolację obwodów, wpływa to negatywnie na stabilną pracę komputera.

-Podstawowe testy stabilności mające na celu wykrycie usterek sprzętowych.

-Oczyszczenie systemu operacyjnego z wirusów, oraz zbędnych aplikacji - Dzięki temu twój komputer będzie szybciej i stabilniej działał.

-Na życzenie klienta podpowiadamy także, które elementy warto wymienić, aby praca komputera była szybka i wydajna.

Pait © 2014.