Serwis komputerów i urządzeń. Sieci Komputerowe Tworzenie stron Skontaktuj się z nami

Sieci komputerowe

 

Projektowanie i zakładanie.

Projektowanie i zakładanie sieci od podstaw. Wykonujemy sieci komputerowe w domach i biurach. Bazując na doświadczeniu doradzamy w jaki sposób zbudować sieć, aby była użyteczna, funkcjonalna i skalowalna. Źle rozplanowane sieci, budowane bez projektów oraz bez przemyślenia, to prawdziwy koszmar dla administratorów oraz serwisantów w firmach. Jeżeli to my wykonamy twoją sieć, otrzymasz projekt sieci z dokumentacją, co będzie bardzo pomocne dla wszystkich osób które z siecią będą pracowały. Po zbudowaniu sieci, konfigurujemy oraz uruchamiamy wszystkie potrzebne urządzenia oraz komputery wedle życzenia klienta.

rj45 240
 

Naprawy

Jeżeli Twoja sieć nie działa prawidłowo, masz problemy z łącznością, skontaktuj się z nami. Rozwiążemy Twoje problemy z siecią. Diagnozujemy sieć, konfigurujemy urządzenia, wymieniamy uszkodzone elementy.

Modernizacja

Jeżeli Twoja sieć jest stara, nie działa prawidłowo, transfer jest wolny, nie możesz podłączyć dodatkowych urządzeń, a sieć nie chce współpracować z nowoczesnym sprzętem - Twoja sieć wymaga modernizacji.

Konfiguracja

Jeżeli pomimo prawidłowego podłączenia urządzeń, sieć nie funkcjonuje należycie, problem prawdopodobnie leży w konfiguracji urządzeń sieciowych oraz komputerów.

Pait © 2014.